Rodinné konstelace

Hlavní stránka » Kalendář akcí » Rodinné konstelace

Konstelace velmi rychle odhalují skryté příčiny a souvislosti našich potíží - v oblasti vztahů, zdraví, práce atd. Ukazují, co na nás působí, aniž o tom víme. Může to být nějaká bolest, kterou jsme prožili, nebo událost v minulých generacích, o které ani nemusíme vědět. Všechny příčiny jsou uloženy hluboko v nás. Díky konstelacím mohou být zviditelněny, můžeme si uvědomit a pochopit to, co bylo dosud... celý popis

Konstelace velmi rychle odhalují skryté příčiny a souvislosti našich potíží - v oblasti vztahů, zdraví, práce atd. Ukazují, co na nás působí, aniž o tom víme. Může to být nějaká bolest, kterou jsme prožili, nebo událost v minulých generacích, o které ani nemusíme vědět. Všechny příčiny jsou uloženy hluboko v nás. Díky konstelacím mohou být zviditelněny, můžeme si uvědomit a pochopit to, co bylo dosud skryto, přesto to však na nás působí a má vliv. S pravdivostí, úctou a láskou pak může dojít k uzdravení. Ke změnám v našem nitru (k léčení) dochází již během semináře.

Každý účastník má prostor pro vlastní konstelaci, pro vlastní téma. Seminář není tematicky zaměřený, můžete přijít s jakýmkoliv tématem. Seminář vede brněnský terapeut Mgr. Pavel Veselý.