Ibiza Evolution Hawaii

Hlavní stránka » Kalendář akcí » Ibiza Evolution Hawaii

Pokračování exceletního clubového mejdanu Ibiza Evolution v Total Infernu! Jedinečná akce Ibiza Evolution s nejlepší clubovou muzikou z největších tanečních festivalů a klubů ostrova Ibiza, skvělými efekty a dárky v hodnotě 30.000,- Kč se vrací do clubu Total Inferno ! Tentokrát ještě větší a ještě nabitější, ve verzi Hawaii! Big Electronic Dance Event Skvělá párty pro všechny fanoušky Edm! Párty... celý popis

Pokračování exceletního clubového mejdanu Ibiza Evolution v Total Infernu!

Jedinečná akce Ibiza Evolution s nejlepší clubovou muzikou z největších tanečních festivalů a klubů ostrova Ibiza, skvělými efekty a dárky v hodnotě 30.000,- Kč se vrací do clubu Total Inferno ! Tentokrát ještě větší a ještě nabitější, ve verzi Hawaii!

Big Electronic Dance Event
Skvělá párty pro všechny fanoušky Edm! Párty plná 100% tanečních beatů! Za mixážním pultem se představí Dj hudebného vydavatelství Universal Music a rezident akce Ibiza Evolution - Dj Franta Babka. Těš se na nejnovější taneční pecky v excelentním, energií nabitém Dj setu ! Za drinky rozdáme speciální hawaiiské věnce a nadupané originální Cd taneční kompilace za více než 30.000,- Kč!
Tuto párty bude doprovázet skvělá silná laser show, strhující Fire show a Pyro show. Exkluzivní akce, která tě nenechá v klidu!