Ibiza evolution white

Hlavní stránka » Kalendář akcí » Ibiza evolution white

Jedinečná akce Ibiza Evolution s nejlepší clubovou muzikou z největších tanečních festivalů a klubů ostrova Ibiza, skvělými efekty a dárky v hodnotě 30.000,-Kč bere opět útokem Total Inferno ! Ibiza Evolution White Přijď v bílém a máš do 22:30 h akční vstup ! / poznámka - Stačí horní část těla, bílá košile, triko, halenka, top / Big Electronic Dance Event! Skvělá párty pro všechny fanoušky Edm!!... celý popis

Jedinečná akce Ibiza Evolution s nejlepší clubovou muzikou z největších tanečních festivalů a klubů ostrova Ibiza, skvělými efekty a dárky v hodnotě 30.000,-Kč bere opět útokem Total Inferno !

Ibiza Evolution White
Přijď v bílém a máš do 22:30 h akční vstup !
/ poznámka - Stačí horní část těla, bílá košile, triko, halenka, top /

Big Electronic Dance Event! Skvělá párty pro všechny fanoušky Edm!!! Párty plná 100% tanečních beatů!!! Za mixážním pultem se představí Dj hudebního vydavatelství Universal Music Franta Babka, který má na svém kontě nesčetně odehraných clubových setů u nás i v zahraničí. Těš se na nejnovější taneční pecky v excelentním, energií nabitém Dj setu! Na mejdanu se také těš na rezidenta projentu Ibiza Evolution Dje KERIho. Za drinky rozdáváme hromadu speciálních bílých masek a nadupaných originálních Cd tanečních kompilací ! Tuto párty bude doprovázet skvělá silná laser show, strhující Fire show a Pyro show.
Exkluzivní akce, která tě nenechá v klidu!!