Mocná Afrodité

Hlavní stránka » Kalendář akcí » Mocná Afrodité

Nejdojemnější komedie Woody Allena nejen o mileneckém mnohoúhelníku. Divadelní hra vychází z filmového scénáře Woodyho Allena. Manželka Lennyho Weinriba jednoho dne adoptuje malého chlapečka, který okolí oslňuje svým nadáním a schopnostmi. Když se Lenny rozhodne překročit pravidla a pokusí se přes zákaz zjistit, kdo je chlapcovou biologickou matkou, spustí řetězec neuvěřitelných situací, které vyprovokují... celý popis

Nejdojemnější komedie Woody Allena nejen o mileneckém mnohoúhelníku. Divadelní hra vychází z filmového scénáře Woodyho Allena.

Manželka Lennyho Weinriba jednoho dne adoptuje malého chlapečka, který okolí oslňuje svým nadáním a schopnostmi. Když se Lenny rozhodne překročit pravidla a pokusí se přes zákaz zjistit, kdo je chlapcovou biologickou matkou, spustí řetězec neuvěřitelných situací, které vyprovokují k akci dokonce i opravdový antický chór… Allenova Mocná Afrodíté je nesmírně zábavná a chytrá komedie, jejímiž hrdiny jsou vcelku obyčejní lidé s obyčejnými přáními a touhami, do jejichž života fatálně vstoupí láska a náhoda. V tom Allenova slavná komedie připomíná antické tragédie, přestože má naštěstí do tragiky opravdu hodně daleko a naopak patří mezi nejoptimističtější, nejzábavnější a nejdojemnější díla Woody Allena.

“V představení je použita skladba autorů Larryho Shaye, Marka Fishera a Joa Goodwina When you're smiling. Hudba v představení je užita na základě licence Osa.”

Hrají: Zdeněk Kupka, Tereza Dočkalová, Vendula Fialová, Stanislav Šárský

Režie: Vojtěch Štěpánek

Uvádí Divadlo Pod Palmovkou