Ibiza evolution Rebel night

Hlavní stránka » Kalendář akcí » Ibiza evolution Rebel night

Jedinečná akce Ibiza Evolution s nejlepší clubovou muzikou z největších tanečních festivalů a klubů ostrova Ibiza, skvělými efekty a dárky v hodnotě 30.000,-Kč bere opět útokem Total Inferno ! Big Electronic Dance Event! Skvělá párty pro všechny fanoušky Edm! Párty plná 100% tanečních beatů!!! Za mixážním pultem se představí Dj hudebního vydavatelství Universal Music Franta Babka, který má na svém... celý popis

Jedinečná akce Ibiza Evolution s nejlepší clubovou muzikou z největších tanečních festivalů a klubů ostrova Ibiza, skvělými efekty a dárky v hodnotě 30.000,-Kč bere opět útokem Total Inferno !

Big Electronic Dance Event! Skvělá párty pro všechny fanoušky Edm! Párty plná 100% tanečních beatů!!! Za mixážním pultem se představí Dj hudebního vydavatelství Universal Music Franta Babka, který má na svém kontě nesčetně odehraných clubových setů u nás i v zahraničí. Těš se na nejnovější taneční pecky v excelentním, energií nabitém Dj setu! Na mejdanu se také představí rezident clubu Amonet - Dj Bocian. Za drinky rozdáváme hromadu speciálních rebelských paruk, sluchátek a nadupaných originálních Cd tanečních kompilací ! Tuto párty bude doprovázet skvělá silná laser show, strhující Fire show a Pyro show.
Exkluzivní akce, která tě nenechá v klidu!!!
Amazing Party Comng Soon....

Co nás to všechno čeká
Atmosféra z nejlepších světových tanečních festivalů!
Extreme Power Club Laser Show
Fire show
Pyro Show
Fog Geysers
Ibiza Evolution Dj Stage
Special stage decor
Best dance music z největších klubů ostrova Ibiza!
Za drinky rozdáváme našlapaný aktuální taneční Cd výběry rebelské paruky a sluchátka, za víc než 30.000,- Kč!

Hrají
Franta Babka (Universal Music Praha / Ibiza Evolution)
Bocian (Amonet Předhradí)