Pivní slavnosti

Home » Kalendář akcí » Pivní slavnosti

Program slavností začíná již ve 14 hod dětským odpolednem a zábavou pro celou rodinu. Odpoledním programem určeným především pro děti, bude provázet moderátor a DJ Míra Kaplan a jeho pomocníci Mickey Mouse a Minnie! Děti se mohou těšit na spoustu her, soutěží a diskotéku. Vstupné dobrovolné! Večerní program slavností bude pokračovat koncertem kapel Atrey, III. Cenová a Quattro. Vystoupení kapel začíná... celý popis

Program slavností začíná již ve 14 hod dětským odpolednem a zábavou pro celou rodinu. Odpoledním programem určeným především pro děti, bude provázet moderátor a DJ Míra Kaplan a jeho pomocníci Mickey Mouse a Minnie! Děti se mohou těšit na spoustu her, soutěží a diskotéku. Vstupné dobrovolné!

Večerní program slavností bude pokračovat koncertem kapel Atrey, III. Cenová a Quattro. Vystoupení kapel začíná již v 19 hod, proto přijďte včas ať některou z nich nezmeškáte! Součástí večerního programu budou i pyroefekty a ohňostroj.

Během celého dne a večera budete moci ochutnat deset druhů piva a spoustu dobrot z teplé a studené kuchyně. Pro řidiče a nezletilé poteče proudem točený Birell a další nealko.