Na Báru a zpět přes koňský svět

Home » Na Báru a zpět přes koňský svět

Na trase můžete navštívit zámek ve Slatiňanech, zabavit a poučit se s dětmi v muzeu starokladrubského koně Švýcárna či odpočinout si na Kočičím hrádku. Nádherná panoramata se naskytnou po výstupu na rozhlednu Bára. Občerstvení si užijete v příjemné lesní restauraci Monaco.

1. den

Chrudim – Slatiňany (4 km) – Podhůra (3 km) – Rabštejnská Lhota (1 km) – Kochánovice (3 km) – Slatiňany (3 km) – Chrudim (4 km)

Z Chrudimi po cyklotrase 4112 podél řeky Chrudimky a dále přes Slatiňany okolo zámku a přilehlého hřebčína až nad zámecký park. U zadního vchodu do zámeckého parku na křížení cyklotrasy 4112 se zelenou tur. zn. po zelené směr Švýcárna (také NS Ke Kočičímu hrádku). Od Švýcárny po modré tur. zn. směr Rabštejnská Lhota až na rozcestník modré a žluté tur. zn. Po žluté k rozhledně Bára a lanovému parku. Od Báry zpět po žluté na křížení trasy s modrou tur. značkou. Po modré směr Rabštejnská Lhota (na rozcestník se žlutou tur. značkou). Od rozcestníku z Rabštejnské Lhoty po žluté tur. značce směr rybník Perný (rozcestník). Od rozcestníku Ryb. Perný po cyklotrase 4177 směr rozcestník Kochánovice (také NS U Tyrolského domku). Po 4177 směr Slatiňany k restauraci Monaco. Od Monaca po 4112 zpět do Chrudimi.

Navštívené atraktivity a zahrnuté služby pro tento den