Dny duševního zdraví v Chrudimi

Home » Archiv aktualit » Dny duševního zdraví v Chrudimi

Datum vydání: 9. 9. 2021

PROGRAM TÝDNE PRO DUŠEVNÍ ZDRAVÍ

CHRUDIM

 22. 9. 2021 / 9:30 / Městský park 275

Vycházkové rozjímání a putování chrudimským parkem 

Vycházka přírodou je ideální pro duševní pohodu. Přijďte poznat přírodu babího léta v Chrudimi, provede vás jí svým povídáním Tibor Schwarz. Sraz v 9:30 před Denními stacionáři Jitřenka a Pohoda CSSP Chrudim. V případě nepříznivého počasí se uskuteční vyprávění z cest naší přírodou v prostorech stacionáře.

 Kontakt: Zelený dům Chrudim/ www.zelenydum.estranky.cz

 29. 9. 2021 / 9:00 – 16:00 / Centrum duševního zdraví Chrudim/ Městský park 828
Den otevřených dveří CDZ Chrudim

Reforma psychiatrie přinesla novou službu a pojem Centrum duševního zdraví (CDZ). Co to vlastně CDZ je a jak funguje? Komu a jak pomáhá? Přijďte to zjistit a nahlédnout do rok fungujícího CDZ v Chrudimi. Pracovníci Centra vám představí organizaci, provedou vás jejími prostory, nabídnou informace o poskytované zdravotně sociální službě a budou se těšit na vaše zvídavé otázky.

Péče o duševní zdraví / www.pdz.cz

 29.9. 2021/ 18:00 – 20:00 / restaurace Na Pohodu/ U Stadionu 28

Kvíz Na Pohodu (i tu duševní)

Máte rádi zábavu? Co všechno znáte o Chrudimi a lidské duši? Spojte příjemné s užitečným, vezměte své blízké a přijďte si užít kvíz Na Pohodu. Zaručí Vám krmi pro duši i tělo. Co proto udělat? Stačí sestavit tým o čtyřech až šesti lidech s originálním názvem a přihlásit se na níže uvedený kontakt nebo dorazit půl hodiny před zahájením kvízu na místo akce, která se koná ve spolupráci s restaurací Na Pohodu. 

Kontakt: Lucie Kopecká/ lucie.kopecka@pdz.cz/ 778 485 777
 Péče o duševní zdraví / www.pdz.cz & Iniciativa Na rovinu / www.narovinu.net